Bulletin 1

Mezinárodní závod v rámci Grand Prix Silesia 2017, mapové tréninky, MTBO, koloběh, Vidnavská Tiomila, noční závody, oblíbený superpíchač, Olympiáda, fotbalový turnaj, vodní sprint, mapové testy, koupání, ohňostroj, diskotéky…to vše stihne každý, kdo se zúčastní Silva O campu 2017!!!

Je to k nevíře, ale Silva O´camp bude v letošním slavit malé jubileum – mezinárodní setkání mladých orientačních běžců se ve Vidnavě uskuteční již po dvacáté!!

A co připravujeme pro tento jubilejní ročník??

Samozřejmě zopakujeme vše, co se osvědčilo v předchozích letech, využijeme kvalitní mapy z loňského Mistrovství Evropy, zaktualizujeme mapu „nad potokem“, kde jsme již dva roky neběhali a v neposlední řadě přidáme nové doprovodné aktivity. I v roce 2017 bude pokračovat trend „internacionalizace“ campu – zahraničních účastníků postupně přibývá – a tak už nyní si procvičujte angličtinu, bez té se neobejdete J.
To se samozřejmě netýká těch nejmenších, kteří si pod dozorem zkušených vedoucích vystačí s mluvenou češtinou a pokud ještě neumí dobře číst a psát, nevadí. Vždyť v tom je právě Silva camp jedinečný – hostí orientační běžce od 8 do 18 roků, různých schopností a dovedností a k tomu ze všech koutů světa…

Pořadatel:
SILVA O’Camp (CZE)
Termín:
13.- 23. července 2017
Místo:
Letní tábor Habina, Vidnava – Velká Kraš
Cena:
5.300,- Kč
Cena obsahuje:
Ubytování – čtyřlůžkové sruby, povlečené postele, stravování – 3x denně teplé jídlo, 2x denně svačina, mapy na tréninky, běžecký dres s motivem Silva campu, startovné na Grand Prix Silesia 2017
Cena neobsahuje:
Dopravu účastníků. Pro zájemce bude organizována doprava z Olomouce do Vidnavy a zpět. Přihlášky na dopravu budou obsaženy v on-line formuláři. (Cena 500,-Kč / cesta tam i zpět – včetně kola). Dále cena neobsahuje běžeckou vestu a běžecké kalhoty. Pokud budete mít zájem o tyto doplňky k dresu, vyznačte to v přihláškovém formuláři, kde se současně zvýší cena o tyto položky. Cena vesty je 490,-Kč, cena kalhot (dotovaná) je 290,-Kč. Design oblečení bude zveřejněn na stránkách Silva campu nejpozději v květnu 2017.
Přihlášky:
Do 15. března 2017 prostřednictvím přihláškového systému. Na základě on-line přihlášky obdržíte identifikační číslo (variabilní symbol pro platbu) a odkaz ke stažení „papírové“ přihlášky, kterou je nutné odevzdat po příjezdu do tábora. Veškeré informace k platbě vám přijdou potrvujícím emailem, který obdržíte po vyplnění e-přihlášky . Nejpozději do 14 dní ode dne vytvoření přihlášky je potřeba provést platbu. Jinak bude přihláška automaticky zrušena. Je možné platbu rozložit do dvou částek – zálohy, ve výši 2.000,-Kč (splatná do 14 dní od vytvoření přihlášky) a doplatku ve výši 3.300,-Kč (+cena vesty, kalhoty či dopravy), který je nutné uhradit nejpozději do 30. března 2017. Na SILVA O’Camp bude opět možno přispět z prostředků zaměstnavatele. Pokud budete tedy platit fakturou, termín úhrady upravíme dle možnosti Vašeho zaměstnavatele.On-line přihlášky budou v provozu od 10. ledna  2016 od 10,00 hodin.
Počet účastníků:
Maximální počet účastníků z ČR a Slovenska je 50!! Tento počet bývá dosažen velice brzy od spuštění přihlášek, takže si pospěšte. Po naplnění počtu přihlášek budeme zájemce dávat na seznam náhradníků.
Výbava:
Tréninkové věci pro OB, kolo, přilba.
Náplň campu:
Trénink OB, koupání, turistika, horská kola, míčové hry, závody v krosu, triatlonu, MTBO, účast na mezinárodních závodech Grand Prix Silesia 2016
Doporučený věk:
8 – 18 let, výjimky uděluje hlavní vedoucí
Další informace:
Robert  Zdráhal, tel. 581111527, 602805696, e-mail: info@silvacamp.eu, www.silvacamp.eu.