Seznam přihlášených

Seznam účastníků

  Země Jméno a Příjmení Klub Kat. SI ID Stav Dres Kalh./Vesta/Dopr.
1.    Dominik Sork  TAP  H12  2092402  1001    Kid12  Ne/XS/Ne
2.    Tomáš Ondrejka  VZA  H18  2025367  1002    L  Ne/L/Ano
3.    Jindřich Beneš  KON  H14 1418768  1003    L  Ne/L/Ano
4.    Vojtěch Matěja  SOO  H16  49399  1004    XL  Ne/Ne/Ne
5.    Michaela Černochová  PLU  D14  2061817  1005    S  S/Ne/Ano
6.    Marie Šaňáková  SOB  D12 2111803  1006    Kid12  Kid12/XS/Ano
7.    Jan Matěja  SOO  H14  49357  1007    XS  Ne/Ne/Ne
8.    Martin Roháč  TKE  H14  2051301  1008    S  Ne/Ne/Ne
9.    Antonín Světnický  STE  H10  2108898  1009    Kid12  Ne/Ne/Ne
10.    Jan Kaprál  SSU  H18  7207780  1010    L  M/Ne/Ne
11.    Barbora Dráčová  SOB  D12  2069085  1011    XS  XS/XS/Ano
12.    Jan Melišík  TAP  H12  2081357  1012    Kid12  Ne/Ne/Ne
13.    František Dostál  SOB  H16  2088178  1013    L  L/Ne/Ano
14.    Adam Roháč  TKE  H12  2051356  1014    Kid12  Ne/Ne/Ne
15.    Martin Černoch  PLU  H12  2061762  1015    S  S/Ne/Ano
16.    Martin Melišík  TAP  H16  2080913  1016    M  Ne/Ne/Ne
17.    František Světnický  STE  H16  2027218  1017    L  Ne/Ne/Ne
18.    Nela Kopecká  SOB  D12  2049535  1018    XS  XS/Ne/Ne
19.    Hedvika Králová  SOO  D10  49498  1019    Kid10  Ne/Ne/Ne
20.    Jiří Král  SOO  H14  49664  1020    S  Ne/Ne/Ne
21.    Leona Králová  SOO  D10  416147  1021    Kid12  Ne/Ne/Ne
22.    František Otruba  PLU  H12  2051506  1022    Kid14  Ne/Ne/Ano
23.    Václav Mrkvica  ZLH  H10  251023  1023    Kid10  Ne/Ne/Ne
24.    Viktorie Smékalová  UOL  D14  2020728  1024    M  Ne/Ne/Ano
25.    Karolína Smékalová  UOL  D14  2020729  1025    M  Ne/Ne/Ano
26.    Veronika Lubrichová  STE  D14  2102549  1026    S  S/S/Ne
27.    Peter Porubský  TNR  H18  2032166  1027    XL  Ne/Ne/Ne
28.    Lenka Porubská  TNR  D14  338397  1028    S  Ne/Ne/Ne
29.    Jiří Holusek  JPV  H16  7208224  1029    L  Ne/Ne/Ne
30.    David Neumann  STE  H16  2027241  1030    XL  Ne/Ne/Ne
31.    Kristýna Neumannová  STE  D12  2035719  1031    S  Ne/Ne/Ne
32.    Radek Svoboda  STE  H16  2032142  1032    L  Ne/Ne/Ne
33.    David Štorek  JPV  H16  2075675  1033    L  S/Ne/Ne
34.    Jan Štorek  JPV  H12  2075670  1034    M  S/Ne/Ne
35.    Anna Hartmannová  PLU D14   2051531  1035    M  Ne/Ne/Ano
36.    Antonín Karásek  PLU  H12  428201  1036    XS  Ne/Ne/Ano
37.    Robin Soldán  PLU  H12  682687  1037    Kid14  Ano/Ne/Ano
38.    Gabriela Trepáčová  VZA  D14  2045213  1038    S  Ne/Ne/Ne
39.    Adam Trepáč  VZA  H12  2045214  1039    XS  Ne/Ne/Ne
40.    Stella Pospíšilová  STE  D12  2080829  1040     S  Ne/Ne/Ne
41.    Helena Pospíšilová  STE  D16  2080839  1041    L  Ne/Ne/Ne
42.    Vlaďka Raclavská  UOL  D16    1042    S  Ne/Ne/Ano
43.    Zuzana Raclavská  UOL  D16    1043    S  Ne/Ne/Ano
44.    Lenka Raclavská  UOL  D16    1044    M  Ne/Ne/Ano
45.    Veronika Klabouchová  VZA  D16  2008504  1045    M  Ne/Ne/Ano
46.    Anna Otrubová  PLU  D12    1046    M  Ne/Ne/Ne
47.    Kateřina Němečková  PLU  D14    1047    S  Ne/Ne/Ne
48.    Jakub Švestka  KVS  H14  2088173  1048    M  M/M/Ano
49.    Sára Lukášáková  STE  D14    1049    M  Ne/Ne/Ne
50.    Šimon Lukašák  STE  H16    1050    M  Ne/Ne/Ne
51.    Richard Sláma  TKE  H14  2008508  1051    S  S/Ne/Ne
52.    Michal Sláma  TKE  H14  51336  1052    M  M/Ne/Ne
53.    Adéla Binarová  UOL  D14  1398997  1053     M  Ne/Ne/Ano
54.    Jakub Karol Janšo  ATU  H12  2051421  1054    S  Ne/Ne/Ne
55.    Dorota Šmelíková  LCE  D16  1399951  1055     M  Ne/Ne/Ano
56.    Erik Novotný  ZLH  H14  2020722  1056    M  Ne/Ne/Ne
57.    Simona Mihaličová  ATU  D14  2032148  1057    S  Ne/S/Ne
58.    Sandra Ivanková  ATU  D16  8631587  1058    S  S/S/Ne
59.    Viktoriya Valyavka  VZA  D10    1059    Kid10  Ne/Ne/Ne
60.    Damián Kirschner  TJT  H12  2099502  1060    XS  XS/XS/Ne
61.    Matěj Hnízdil  KAS  H14  682685  1061    M  S/M/Ne
62.    Tibor Fedor  KOB  H14  416725  1062    S  S/Ne/Ano
63.    Ondřej Tomášek  CEL  H18  301562  1063    L  M/Ne/Ne
64.    Adam Tomášek  CEL  H14    1064    XS  XS/Ne/Ne
65.    Jáchym Seidenglanz  SSU  H16  1407427  1068    M  M/Ne/Ne
66.    Martin Knor   ZMT   H16  2066091  1069    XS  XS/XS/ANO
67.    Matyáš Doležal  STE  H16  2073721  1070    M  Ne/Ne/Ne
68.    Marek Bialožyt  TRI  H14  8629759  1071    S S/Ne/Ne 
69.    Igor Vodička  LPU  H12    1072    S  Ne/S/Ano
70.    Jakub Mazanec  UOL  H20  2051499  1073    M  M/M/Ano

Seznam náhradníků

  Země Jméno a Příjmení Klub Kat. SI ID Stav Dres Kalh./Vesta/Dopr.
 1.    Sofia Sekaninová  KMK  D14        S  S/Ne/Ano

  nezaplaceno,  zaplacena záloha,  zaplaceno
seznam zahraničních účastníků

    Name Club Cat. SI ID Payment Tshirt Pants/Vest/Trans.
71.    Aarón González Pena  ESP  H14  2057891      M  No/No/No
72.    Adrián Tamarit Royo  ESP  H16  2045049      M  No/No/No
73.    Gabriela Floréz-Estrada Ferrero  ESP  D14  2045049      S  No/No/No
74.    Alba Martinéz Ibánez  ESP  D18  7206902      S  No/No/No
75.    Alba Serra Reyes  ESP  D18  7201327      M  No/No/No
76.    Alberto García Romo  ESP  H14  7205893      S  No/No/No
77.    Alexandra Solis Miranda  ESP  D18  7204879      S  No/No/No
78.    Alicia Claramunt Moraga  ESP  D16  7300228      S  No/No/No
79.    Alicia Lorenzo Calvo  ESP  D18  1172000      S  No/No/No
80.    Ana Caro-Patón Pérez  ESP  D16  1410469      S  No/No/No
81.    Ana Defez Carnicharo  ESP  D16  2082680      S  No/No/No
82.    Ana Madoz De Vidal  ESP  D16  9016032      S  No/No/No
83.    Ana Rodrígez Diaz  ESP  D18  7204528      M  No/No/No
84.    Ana Isabel Toleda Navarro  ESP  D18  7201354      S  No/No/No
85.    Andreu Grau Olivé  ESP  H18  1408086      S  No/No/No
86.    Ángeles López Ruiz  ESP  D18  7207604      M  No/No/No
87.    Anna Illa Camps  ESP  D18  8102000      S  No/No/No
88.    Beatriz Gonzalo Carvajal  ESP  D16  1415159      S  No/No/No
89.    Bernat Ledesma Buscart  ESP  H14  1393316      S  No/No/No
90.    Carlos Diaz Calatayud  ESP  H14  2056755      L  No/No/No
91.    Claudia Gomez Rodriguez  ESP  D18  7207080      M  No/No/No
92.    Diana Alonso Ruiz  ESP  D16  2050352      M  No/No/No
93.    Éric Loré Amigó  ESP  H14  1410486      S  No/No/No
94.    Florencio García Gómez  ESP  H16  2102729      M  No/No/No
95.    Fransico Cuaretero Navarro  ESP  M18  1407499      M  No/No/No
96.    Gonzalo Fernández Ortega  ESP  M14  7207008      M  No/No/No
97.    Guadalupe Losada Moreno  ESP  D16  2024391      M  No/No/No
98.    Gustav Wirén González  ESP  H16  8633223      M  No/No/No
99.    Héctor Hugo De La Torre Díaz  ESP  H18  1407454      L  No/No/No
100.    Inés Pozo Prada  ESP  D18  8633190      S  No/No/No
101.    Javier García Jiménez  ESP  H14  2085085      M  No/No/No
102.    Javier Saz Basanta  ESP  H16  2037210      L  No/No/No
103.    Jesús Armas Ibánez ESP   H18  7201472      L  No/No/No
104.    José Antonio Villar Górriz  ESP  H14  8632155      M  No/No/No
105.    José David Cano Mellinas  ESP  H18  8638598      L  No/No/No
106.    Juandiego Marín Baraza  ESP  H18  7207531      L  No/No/No
107.    Julia Pecina Corral  ESP  D14  7209307      S  No/No/No
108.    Kika Basarán Van Ham  ESP  D16  7202262      M  No/No/No
109.    Laura Andrés Arnaiz  ESP  D18  7204550      S  No/No/No
110.    Laura Fidalgo Casares  ESP  D16 1415156       S  No/No/No
111.    Lidia Gonzalez Mantecon  ESP  D16  8623084      S  No/No/No
112.    Lucas Stangegaard Pérez  ESP  H16  886243      M  No/No/No
113.    Lucía Misas Bernardino  ESP  D16  886746      S  No/No/No
114.    Manuel Gonzalo Carvajal  ESP  H18  1402893      M  No/No/No
115.    Manuel Martínez Barceló  ESP  H14  7202297      M  No/No/No
116.    Manuel Saz Roba  ESP  H14  1403298      L  No/No/No
117.    Marcos Bernabeu Carbonell  ESP  H14  2073591      M  No/No/No
118.    Marta Garnacho Velasco  ESP  D18  1416924      M  No/No/No
119.    Marta Martinéz Berceló  ESP  D14  7202248      S  No/No/No
120.    Martin Faure Garcia  ESP  H14  2056781      L  No/No/No
121.    Miguel Sabariego Monge  ESP  H14  427347      S  No/No/No
122.    Nerea González Pena  ESP  D16  2057880      M  No/No/No
123.    Nerea Madoz De Vidal  ESP  D18  9912140      M  No/No/No
124.    Nicolas Velez Munoz  ESP  H14  1603413      M  No/No/No
125.    Noé Bermejo Gallego  ESP  H18  1250520      L  No/No/No
126.    Pablo Morínigo Álvarez  ESP  H16  1403342      M  No/No/No
127.    Pascual Pardo Cuesta  ESP  H16  2085081      M  No/No/No
128.    Pedro Stangegaard Pérez  ESP  H18  8636990      L  No/No/No
129.    Raquel Márquez Martín-Tesorero  ESP  D16  7202290      M  No/No/No
130.    Samuel Díaz Fernández  ESP  H14  7202290      S  No/No/No
131.    Sergio Villanueva Munoz  ESP  H14  206008      S  No/No/No
132.    Sescún Sevil Martín  ESP  D16  7300228      S  No/No/No
133.    Teresa Murcia Perez  ESP  D14  2085084      S  No/No/No
134.    Xénia Ledesma Buscart  ESP  D16  1403320      S  No/No/No
135.    Vekhnovskyi Renat  UKR   H10  4710651      S  No/No/No
136.    Anastasiia Kostyuk  UKR  D12  4710664      S  No/No/No
137.    Pavlo Samoilenko  UKR  H16  4710652      M  No/No/No
138.    Kyrylo Voloshyn  UKR  H16  4710664      M  No/No/No
139.    Arsenii Senin  UKR  H12  4710668      M  No/No/No
140.    Nykyta Martynov  UKR  H12  4710666      S  No/No/No
141.    Maksym Tatarskyi  UKR  H14  4710669      M  No/No/No
142.    Mariia Gulko  UKR  D12  4710674      S  No/No/No
143.    Myroslava Kudelia  UKR  D14  4710673      S  No/No/No
144.    Mariia Tavalinska  UKR  D12  4710674      S  No/No/No
145.    Jan Antonowicz   POL  H14  8636188      S  No/No/No
146.    Aleksandra Nitsch  POL  D16  8280803      M  M/No/No
147.    Lena Chabiera  POL  D16  8444999      M  S/M/No
148.    Filomena Chabiera  POL  D10  1408271      XS  XS/XS/No
149.    Krzysztof Wójtowicz  POL  H14  886671      M  No/No/No
150.    Igor Marte  POL  H14  7205961      L  L/No/No
151.    Stanisław Wołek  POL  H14  1414199      L  L/No/No
152.    Adam Gąsienica-Samek   POL  H12  1408267      S  No/No/No
153.    Anna Gąsienica-Samek   POL  D14  1408268      S  No/No/No
154.    Aleksandra Szindler   POL  D10  4644435      S  No/No/No
155.    Feliks Kaźmierczak  POL  H10  886672      S  No/No/No
156.    Dominika Dopierała  POL  D12  4644446       S  No/No/No
157.    Antonina Mianowska  POL  D10  1408261      XS  No/XS/No
158.    Michał Pierzchała  POL  H16  886683      M  M/No/No
159.    Aleksandra Polewka  POL  D16  682424      M   S/S/No
160.    Michał Świtała  POL  H10  4644426      M  No/No/No
161.    Grzegorz Wierzbicki  POL  H10  4644441      S  No/No/No
162.    Witek Kubisiak  POL  H16  332550      L  No/No/No
163.    Antek Parda  POL  H14        L  No/No/No
164.    Maja Kozłowska  POL  D10  4644440      S  No/No/No
165.    Julia Mianowska  POL  D16  886685      M  No/No/No
166.    Anton Törnqvist  SWE  H14  7474111      S  No/No/No
167.    Sandra Widuch  SWE  D14  1411411     S  S/No/No
168.    Gal Vig  ISR  D14         L  No/L/No
169.    Maayan Elias  ISR  D14  2071550      M  XS/M/No
170.    Noa Brabbing  ISR  D14  1100403      M  M/No/No
171.    Mia Feldman  ISR  D14  2071345      XXL  XXL/No/No
172    Gal Horesh  ISR  H16  7885801      XL  M/L/No
173.    Roy Katzap  ISR  H16  2057489      M  M/M/No
174.    Yoav Ravid  ISR  H14   2071012      L  M/L/No
175.    Adi Minsky  ISR   H14  2071307      L  M/No/No
176.    Ndav Kalkstein  ISR  H16  7204750      M  M/M/No
177.    Adar Yevsaev  ISR  H14  2071313      L  No/No/No
178.    Alon Grossman  ISR  H14  2071544      L  M/No/No
179.    Amir Mitzafon  ISR  H14  2071577      L  M/M/No
180.    Peleg Mitzafon  ISR  H14  2071589      L  M/M/No
181.    Yuval Nosovitsky  ISR  H14        L  M/L/No
182.    Omer Israeli  ISR  H14  2071218      M  M/No/No
183.    Hillel Bar-Aharoni  ISR  H14        L  L/L/No
184.    Omri Nussbaum  ISR  H14  471298      L  S/No/No
185.    Roi Zigmond  ISR  H14        S  S/S/No
186.    Noam Polak  ISR  H14        L  S/No/No
187.    Maayan Levy Cohen  ISR  H14        L  L/L/No
188.    Maayan Yogev  ISR  H16  7209468      S  S/No/No
189.    Raz Rubin  ISR  H14  2071584      L  L/No/No
190.    Ofer Meirov  ISR  H14  2083349      S  S/No/No
191.    Roy Alpert  ISR  H14        L  L/M/No
191.    Gal Marmostein  ISR  H14  2083340      L  L/L/No
193.    Mindel Barak  ISR  H16  15821050      L  L/L/No
194.    Amit Partuk  ISR  H16  7677557      L  M/No/No
195.    Idan Freund  ISR  H14        L  M/L/No
196.    Ilya Lyshenko  ISR  H14  2070447      L  No/No/No
197.    Itamar Harel  ISR  H14  2071526      M  No/No/No
198.    Eva Diaksova   BUL  D16        S  
199.    Lazar Milanov   BUL  H12        S  
200.    Daiana Popova   BUL  D16        S  
201.    Karol  Jelewski   POL  H12  2076041      Kid12  Kid12/No/No
202.    Mikulaj Cych  POL  H14  2076042      Kid12  No/No/No
203.    Birgit Rõõm  EST  D14  1394140      S  S/S/No
204.    Andres Rõõm  EST  H18  9200503      M  No/M/No
205.    Robert Sander  EST  H12  338047        S  No/No/No
206.    Liina Vesilind  EST  D20  505561      M  No/No/No
207.    Brigitte Panker  EST  D14  305755      XS  No/No/No
208.    Xiangman Li  CHN  D14        XS  XS/XS/No
209.    Kaiyang Chen  CHN  H14        S  S/S/No
210.    Peiyu Zheng  CHN  H14        L  L/L/No
211.    Jiyuan Wu  CHN  H16        M  M/M/No
212.    Yuxuan Bao  CHN  H16        S  S/S/No
213.    Xiaoyi Li  CHN  H16        M  M/M/No
214.    Xihan Zhao  CHN  H16        S  S/S/No
215.    Qianhe Liu  CHN  H16        M  M/M/No
216.    Yichen Shi  CHN  H16        L  L/L/No
217.    Batuhan Erikli  TUR  H16  2029629      S  No/No/No
218.    Zeliha Erikli  TUR  D16  2028708      XS  No/No/No
219.    Ege Sarp  TUR  H16  1407941      S  No/No/No
220.    Emre Sarp  TUR   H14  9200557      XS  No/No/No
221.    Ufukalp Sandalcı  TUR   H12  2046182      S  No/No/No
222.    Duygu Yiğen  TUR   D16  2046177      S  No/No/No
223.    Enes Çetin  TUR   H16  2046176      M  No/No/No
224.    Orbay Yıldız  TUR  H16  2046179      M  No/No/No
225.     Şenay Cengiz  TUR   D16  2027736      S  No/No/No
226.    Buse Açıl  TUR   D14  2029552      Kid12  No/No/No
227.    Edanur Şevik  TUR   D14  2046181      S  No/No/No
228.     Onur Çagen  TUR  H12  2046188      Kid12  No/No/No
229.    Dilara Özbek  TUR  D12  2046192      M  No/No/No
230.    Zeynep Sude Kırkgül  TUR  D12  2046180      S  No/No/No
231.     Eylül Dalboy  TUR  D14  2046183      S  No/No/No
232.    Kadir Buğra Budak  TUR  H16   2046186      XS  No/No/No
233.    Halil Özdemir  TUR  H14  2029727      S  No/No/No
234.    Alptekin Özdemir  TUR  H12  2046167      XS  No/No/No
235.    Barış Yörük  TUR  H12  2029591      Kid12  No/No/No
236.    Feyza Özdemir  TUR  D14  2046164      S  No/No/No
237.    Elif İlboğa  TUR  D12  2046175      S  No/No/No
238.    Kayra Kökçü  TUR  H12  2029556      S  No/No/No
239.    Şimal Kökçü  TUR  D12  2029540      XS  No/No/No
240.    Ozan Ertaş  TUR  H16  2046187      L  No/No/No
241.    Erva İnceoğlu  TUR  D10  2046178      Kid10  No/No/No
242.     Tuana Günvaran  TUR  D10  2046191      Kid12  No/No/No
243.    Elvan Kara  TUR  D10 2046189      Kid12  No/No/No
244.    Elifnaz Yıldız  TUR  D10  2046172      XS  No/No/No
245.    Umut Ergün  TUR  H12  2046171      Kid10  No/No/No
246.    Azra Ilgın Filizel  TUR  D10  2046166      S  No/No/No
247.    Ziyaettin Can Baskı  TUR  H12  2074579      Kid12  No/No/No
248.    Elif Buse Hocaoğulları  TUR  D14  2046185      S  No/No/No
249.     Yeşim Kahveci  TUR  D14  2074584      XS  No/No/No
250.    Eren Batu Solugan  TUR  H12  2074573      M  No/No/No
251.    Afra Çakıcı  TUR  D12  2074556      S  No/No/No
252.    Canan Çetinel  TUR  D16  2083636      S  No/No/No
253.    Umut İlhan Beyaztaş  TUR  H16  9991333      M  No/No/No
254.     İbrahim Bilge Ulussever  TUR  H14  1554477      S  No/No/No
255.    Harun Yahya Orhan  TUR  H16  1552233      M  No/No/No
256.     Erdem Zülfikar  TUR  H16  1553366      M  No/No/No
257.  Mehmet Zahit Ulussever  TUR  H12  1554455      S  No/No/No
258.     Hazra D.erin Heybetli  TUR  D14  2104816      XS  No/No/No
259.    Ali Nihat Ökmenler  TUR  H14  2104822      M  No/No/No
260.    Arda Yalçın  TUR  H14  2104801      M  No/No/No
261.     Orkunt Tek  TUR  H16  2083683      XS  No/No/No
262.    Aziz Kızıltaş  TUR  H16  417977      S  No/No/No
263.    Metehan Özgün  TUR  H12  2046162      M   No/No/No
264.    Luiz Sergio Mendes  BRA  ME  1394521      M  M/M/No
265.    Sidnaldo Faria Sousa  BRA  ME  9200469      M  No/No/No
266.    Carlos Henrique Souza de Araújo  BRA  ME  1416227      S  M/M/No
267.    Franciely Siqueira Chiles  BRA  DE  167878      M  No/No/No
268.    Letícia da Silva Saltori  BRA  DE  1407384      S  No/No/No
269.    Elaine Dalmares Lenz  BRA  DE  9999907      M  No/No/No