Seznam účastníků 2018

Seznam účastníků

  Země Jméno a Příjmení Klub Kat. SI ID Stav Dres Kalh./Vesta/Dopr.
1.    Adéla Binarová  UOL  D14    101    S  Ne/Ne/Ne
2.    Adam Trepáč  VZA  H14  2045214  102    S  Ne/Ne/Ne
3.    Gabriela Trepáčová  VZA  D16  2045213  103    M  Ne/Ne/Ne
4.    Jakub Karol Janšo  ATU  H12    104    Kid10  Ne/Ne/Ne
5.    Jan Matěja  ODR  H14    105    XL  Ne/Ne/Ano
6.    Jindřich Beneš  KON  H14  1418768  106    L  Ne/Ne/Ano
7.    Erik Novotný  ZLH  H16    107    L  Ne/Ne/Ne
8.    Martin Melišík  TAP  H16    108    M  Ne/Ne/Ne
9.    Antonín Karásek  PLU  H14  2124798  109    M  M/Ne/Ano
10.    Marie Šaňáková  UOL  D12  2111803  110    Kid12  Ne/Ne/Ano
11.    Barbora Dráčová  UOL  D12  2069085  111    XS  XS/XS/Ano
12.    Jakub Švestka  KVS  H16  2088173  112    L  L/L/Ano
13.    Tobiáš Tuharský  TRI  H10    113    M  Ne/Ne/Ano
14.    Aneta Plachá  JPV  D14  2108881  114    S  S/Ne/Ne
15.    David Štorek  JPV  H16  2075675  115    L  L/Ne/Ne
16.    Michaela Černochová  PLU  D16  2061817  116    M  Ne/Ne/Ano
17.    František Dostál  UOL  H16  2088178  117    L  Ne/Ne/Ano
18.    Erik Tuharský  TRI  H18  7202876  118    M  Ne/Ne/Ano
19.    Adam Tomášek  CEL  H14    119    M  Ne/Ne/Ano
20.    Viktorie Smékalová  UOL  D14  2020728  120     M  Ne/Ne/Ano
21.    Jan Melišík  TAP  H14    121    S  Ne/Ne/Ne
22.    Jiří Král  ODR  H14    122    S  S/Ne/Ne
23.    František Karásek  PLU  H16  2124774  123    M  M/Ne/Ano
24.    Damián Kirshcner  TRI  H12    124    Kid12  Ne/XS/Ne
25.    Markéta Bídová  UOL  D16  2124801  125    S  Ne/Ne/Ano
26.    Ondřej Tomášek  CEL  H16    126    XL  Ne/Ne/Ne
27.    Ondřej Plachý  JPV  H12  2108899  127    Kid12  Kid12/Ne/Ne
28.    Dominik Sork  TAP  H14    128    S  Ne/Ne/Ne
29.    Karolína Smékalová  UOL  D14  2020729  129    M  Ne/Ne/Ano
30.    Helena Pospíšilová  STE  D16  2080839  130    L  Ne/Ne/Ne
31.    Martin Černoch  PLU  H14  2061762  131    S  Ne/Ne/Ano
32.    Lukáš Poštulka  STE  H18  2060295  132    M   Ne/Ne/Ne
33.    Jan Štorek  JPV  H14  2075670  133    M  M/Ne/Ne
34.    Marek Bialožyt  TRI  H16    134    S  S/Ne/Ne
35.    Kristýna Neumannová  STE  D14  2035719  135    XS  Ne/Ne/Ne
36.    Šimon Tůma  TAP  H14  2075696  136    S  Ne/Ne/Ne
37.    Jiří Holusek  JPV  H18  7208224  137    L  L/Ne/Ne
38.    Stella Pospíšilová  STE  D14  2080829  138    S  Ne/Ne/Ne
39.    Šimon Lukašák  STE  H16    139     M  Ne/Ne/Ne
40.    David Neumann  STE  H16  2027241  140    L  Ne/Ne/Ne
41.    František Otruba  PLU  H14    141    S  Ne/Ne/Ano
42.    Marek Haltof  TRI  H16  9101677  142    M  Ne/Ne/Ne
43.    Sára Lukašáková  STE  D14    143    S  Ne/Ne/Ne
44.    Václav Mrkvica  ZLH  H10    144    Kid10  Ne/Ne/Ne
45.    Dorota Hanáková  STE  D10    145    Kid12  Ne/Ne/Ne
46.    Vlaďka Raclavská  UOL  D16  2092433  146    S  S/S/Ano
47.    Veronika Lubrichová  STE  D14  2102549  147    M  Ne/Ne/Ne
48.    Anna Otrubová  PLU  D14    148    L  Ne/Ne/Ne
49.    Zuzana Raclavská  UOL  D16    149    M  Ne/Ne/Ano
50.    Jakub Byrtus  TRI  H14    150    XS  Ne/Ne/Ne
51.    Nela Kopecká  UOL  D12    151    S  Ne/Ne/Ano
52.    Lenka Raclavská  UOL  D16    152    M  Ne/M/Ano
53.    Adam Roháč  ATU  H12  2051356  153    XS  Ne/Ne/Ne
54.    Kateřina Němečková  PLU  D16    155    S  Ne/Ne/Ne
55.    Radek Svoboda  STE  H16  2032142  156    L  Ne/Ne/Ne
56.    Igor Vodička  UOL  H14    157    S  Ne/Ne/Ano
57.    Viktoriya Valyavka  VZA  D10    158    Kid12  Ne/Ne/Ne
58.    Matěj Hnízdil  KAS  H14  7130603  159    M  M/Ne/Ne
59.    Julie Zatloukalova  STE  D12  2108918  160    XS  Ne/Ne/Ne
60.    Jáchym Seidenglanz  SSU  H16  1407427  161    M  Ne/Ne/Ne

  nezaplaceno,  zaplacena záloha,  zaplaceno

Seznam náhradníků (neplaťte!)

  Země Jméno a Příjmení Klub Kat. SI ID Stav Dres Kalh./Vesta/Dopr.
1.    Radim Kligl  TBM  H18  2042517      M  Ne/Ne/Ne
2.                  
3.                  
4.                  
5.                  
6.                  
7.                  
8.                  
9.                  
10.