Bulletin 2

Bulletin 2 aneb závěrečné pokyny Silva O´camp 2019:

Již jen pár dní zbývá do zahájení Silva o´campu 2019 – tedy nejvyšší čas si připomenout a shrnout nejdůležitější informace.

 Doprava na tábor:

  1. a) Individuální:

sraz v areálu chaty „Habina“ ve Vidnavě- Velké Kraši je ve čtvrtek 18.7.2019 mezi 13 – 14 hodinou.

https://mapy.cz/s/Pjf7

  1. b) Autobusem z Olomouce :

Autobus odjíždí v 11,00 hodin z parkoviště na atletickém stadionu AK Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc. (stejně jako v předchozích letech)

https://mapy.cz/s/PjgP

Prosím všechny, kteří jedou s námi, aby byli na místě srazu minimálně 30 minut předem, ať můžeme naložit kola do přívěsného vozíku za autobusem. Dopravu z Olomouce má na starosti Ladislav Landis Hladík (736 728 126).

Aktualizovaný seznam cestujících ZDE

Doprava z tábora:

Bude organizována stejným způsobem.

  1. a) Individuální

pro děti si přijeďte v neděli 28.7.2019 mezi 13 a 14 hodinou

  1. b) Autobusem z Vidnavy:

Autobus odjíždí z tábora do Olomouce ve 14 hodin na stejné místo (parkoviště na atletickém stadionu). Doba jízdy je cca 2,5 hodiny, takže nás čekejte okolo 16,30 hodin u atletického stadionu AK Olomouc 

A nyní obligátní výčet základního vybavení na soustředění:

spodní prádlo v dostatečném množství, pyžamo, ponožky, trička s krátkým i dlouhým rukávem (jedno dostanete), tepláky, šusťáková souprava, bermudy, kraťasy, pevné boty, gumáky, kapesníky, hygienické potřeby, ručníky, krémy na opalování, sprej na klíšťata, repelent na komáry, sluneční brýle, pláštěnka, baterka nebo čelovka (povinné – budou noční závody !) , láhev na pití, psací potřeby, léky (pokud užíváte), batůžek na výlety, plavky. K tomu pochopitelně kompletní orienťáckou výzbroj (oblečení, busola, čip, běžecké boty..) Dále výstroj na kolo (přilba je povinná pro všechny), a přiměřené kapesné (Bufet u Landise , výlety…)

Přesto, že ubytování máme zajištěné v chatkách včetně povlečení a pokrývek, doporučuji vzít si s sebou i vlastní spací pytel.

Doklady:

  1. řádně vyplněná papírová přihláška s podpisem rodičů a lékaře!! (Ta přišla potvrzovacím emailem po elektronickém přihlášení, stáhnout ji můžete i ZDE)
  2. kopii průkazu zdravotní pojišťovny (nevozte originál, ten se obvykle ztratí)
  3. pokud užíváte léky tak jejich seznam a návod na používání (pro lékaře na táboře)
  4. Souhlas se zpracováním osobních údajů (můžete ho stáhnout ZDE)

Na závěr pro rodiče:

Nedovolte dětem brát si sebou drahé věci. Podle mého názoru se i v dnešní době obejdou bez mobilu, bez elektroniky či větších částek peněz. Co se týká spojení – v místě tábora funguje (občas) signál O2, T –Mobil, Vodafone velmi málo. Nebuďte proto vyděšení, že Vám potomek nebude brát telefon!!!! 

Na táboře funguje pošta, takže pokud pošlete dopis či pohled svému potomku na adresu :

SILVA O´camp , 790 55 Vidnava

není problém to doručit. Stejně to funguje i opačně, pohledy i známky budou v prodeji přímo na táboře. V nutných případech můžete volat vedoucímu tábora či jeho zástupci (kontakt – viz. Kontakty na našem webu). Doporučujeme rodičům sledovat facebookové stránky Silva campu (https://www.facebook.com/silvacamp/), kde budeme on-line informovat o dění na táboře (výsledky, reportáže, fotografie…)

Na závěr – nedoporučuji dávat dětem příliš mnoho věcí – obyčejně to „odchodí“ v nafasovaném triku a jedněch teniskách. Nechci to bagatelizovat, ale je to zkušenost.