Bulletin 2

Bulletin 2 aneb závěrečné pokyny Silva O´camp 2018:

Již jen pár dní zbývá do zahájení Silva o´campu 2018 – tedy nejvyšší čas si připomenout  a shrnout nejdůležitější informace.

 Doprava na tábor:

a) Individuální :

sraz v areálu chaty „Habina“ ve Vidnavě- Velké Kraši  je ve čtvrtek 19.7.2018  mezi 13 – 14 hodinou.

https://mapy.cz/s/Pjf7

b) Autobusem z Olomouce :

Autobus odjíždí v 11,00 hodin z parkoviště na atletickém stadionu AK Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc. (stejně jako v předchozích letech)

https://mapy.cz/s/PjgP

Prosím všechny, kteří jedou s námi, aby byli na místě srazu minimálně 30 minut předem, ať můžeme naložit kola do přívěsného vozíku za autobusem. Dopravu z Olomouce má na starosti Ladislav Landis Hladík (736 728 126).

Aktualizovaný seznam cestujících ZDE

Doprava z tábora:

Bude organizována stejným způsobem.

a) Individuální

pro děti si přijeďte v neděli 29.7.2018  mezi 13 a 14 hodinou

b) Autobusem z Vidnavy :

Autobus odjíždí z tábora do Olomouce ve 14 hodin na stejné místo (parkoviště na atletickém stadionu). Doba jízdy je cca 2,5 hodiny, takže nás čekejte okolo 16,30 hodin u atletického stadionu AK Olomouc 

A nyní obligátní výčet základního vybavení na soustředění:

spodní prádlo v dostatečném množství, pyžamo, ponožky, trička s krátkým i dlouhým rukávem (jedno dostanete), tepláky, šusťáková souprava, bermudy, kraťasy, pevné boty, gumáky, kapesníky, hygienické potřeby, ručníky, krémy na opalování, sprej na klíšťata, repelent na komáry , sluneční brýle, pláštěnka, baterka nebo  čelovka ( povinné – budou noční závody !) , láhev na pití, psací potřeby, léky (pokud užíváte), batůžek na výlety, plavky. K tomu pochopitelně kompletní orienťáckou výzbroj (oblečení, busola, čip, běžecké boty..) Dále výstroj na kolo (přilba je povinná pro všechny),  a přiměřené kapesné (Bufet u Landise , výlety…)

Přesto, že ubytování máme zajištěné v chatkách včetně povlečení a pokrývek, doporučuji vzít si s sebou i vlastní spací pytel.

 

Doklady :

  1. řádně vyplněná papírová přihláška s podpisem rodičů a lékaře!! ( Ta přišla potvrzovacím emailem po elektronickém přihlášení)
  2. kopii průkazu zdravotní pojišťovny (nevozte originál, ten se obvykle ztratí)
  3. pokud užíváte léky tak jejich seznam a návod na používání (pro lékaře na táboře)
  4. Souhlas se zpracováním osobních údajů (můžete ho stáhnout ZDE)

 

Na závěr pro rodiče:

Nedovolte dětem brát si sebou drahé věci. Podle mého názoru se i v dnešní době obejdou bez mobilu, bez elektroniky či větších částek peněz. Co se týká spojení – v místě tábora funguje (občas) signál O2, T –Mobil, Vodafone velmi málo. Nebuďte proto vyděšení, že Vám potomek nebude brát telefon !!!! 

Na táboře funguje pošta, takže pokud pošlete dopis či pohled svému potomku na adresu :

SILVA O´camp , 790 55 Vidnava

není problém to doručit. Stejně to funguje i opačně, pohledy i známky budou v prodeji přímo na táboře. V nutných případech můžete volat vedoucímu tábora či jeho zástupci (kontakt – viz. Kontakty na našem webu). Doporučujeme rodičům sledovat facebookové stránky Silva campu (https://www.facebook.com/silvacamp/) , kde budeme on line informovat o dění na táboře (výsledky, reportáže, fotografie…)

Na závěr –  nedoporučuji dávat dětem příliš mnoho věcí – obyčejně to „odchodí“ v nafasovaném triku a jedněch teniskách. Nechci to bagatelizovat, ale je to zkušenost.